7 نکته طلایی در خرید زمین

اگرچه ممکن است خرید یک قطعه زمین خوب با قیمت مناسب در شمال ساده به نظر برسد اما همواره قبل از خرید زمین در شمال باید به عوامل متعددی توجه داشته باشید اگر از هر کدام از این عوامل غفلت کنید امکان دارد در نهایت یک زمین بی ارزش نصیبتان شود در ادامه به بررسی این عوامل خواهیم پرداخت. پیشتر اذعان نمودیم زمینها ممکن است درون بافت و یا خارج از بافت شهری باشند و تصریح کردیم چنانچه ویلا خارج از بافت باشد کاربری برای آن تعیین نشده و قابل استفاده نیست، نمیتوان در چنین ویلایی ساختمان بالا برد یا ویلا احداث کرد، از این رو اگر هدفتان تنها سرمایهگذاری است با توجه به قیمت ارزان زمینهای خارج بافت شاید گزینه بدی برای انتخاب نباشد چرا که اگر پس از مدتی داخل بافت بیاید به سود خوبی خواهید رسید هر چند این بازه زمانی میتواند از یک سال تا ده سال متغیر باشد.

مهمترین دلیل اینکه برخی برای خرید زمین در شمال مستقیما به فروشندگان زمین مراجعه می کنند، خرید زمین با قیمت پایین تر است از این رو اگر می خواهید در شمال زمین با قیمت ارزان خریداری کنید مراجعه مستقیم به فروشنده بهترین گزینه برای شماست. به قوانین خرید زمین شمال از نهادها و اشخاص توجه داشته باشید. اکنون که در صدد خرید زمین در استان گیلان هستید خوب است با دپارتمان ملکی دیجی ویلا آشنا باشید تا برایتان آشنایی با املاک و بخصوص زمین در استان گیلان با تنوع فراوانی همراه باشد و فروش نقدی زمین در این استان با اطمینان خاطر و سهولت بیشتر برای شما هم وطنان عزیزمان انجام گیرد.

حقیقت این است که هیچکس نمیتواند قاطعانه به شما بگوید اگر ویلا بخرید سود بیشتری میکنید یا برعکس اگر زمین بخرید. بطور عمده و کلی، قیمت زمین و خانه های گلنگی در مناطق و محله های شمال شهر تهران (بالاشهر) توافقی اعلام شده اند. آگهی های خرید و فروش خانه و گلنگی در شمال شهر تهران، در همین صفحه قابل رویت می باشد. ماخوذ از تازی، آنچه در تصرف شخص باشد مانند خانه و باغ و زمین کشاورزی و امثال این موارد را زمین یا ملک گویند. اما جهت سرمایه گذاری بر روی املاک کلنگی محلات منطقه یک می بایست قیمت خانه و آپارتمان های کلنگی و زمین های بالاشهر تهران را بصورت تفکیکی و محله به محله بررسی کنید.

9. اصالت سند و کارت شناسایی فروشنده را حتما بررسی کنید. برای این قسمت از خرید زمین شمال حتما باید مجوزهای وکالت طرف فروشنده از نهاد مربوطه را به دقت مطالعه و بررسی کنید تا از صحت آنها مطمئن شوید. قبل از هر چیز میخواهیم به این سوال جواب بدهیم که خرید ویلا در شمال یا خرید زمین کدام سود بیشتری دارد؟ مهمترین نکات حقوقی خرید زمین شمال چه هستند ؟ و این را گفتیم که تصور اینکه سند رسمی، وحی منزل است، تصوری اشتباه است و زمین سند داری وجود دارد که از نظر ما کاملاً بی ارزش است و در عوض زمین سند عادی داریم که به جهت سرشناس بودن و معتبر بودن مالک آن، با کمال اطمینان به مشتری معرفی میکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید