قدم به قدم با خرید زمین در شمال

خرید زمین در شمال یکی از بیشترین کلید واژه های جستجوی گوگل می باشد که از تمام نقاط کشور مشتاق به خرید در شمال هستند. برای درک مفهوم این قیمتها ابتدا باید بفهمیم که معنی زمین در متاورس چیست؟ پس اگر از آن دسته افرادی هستید که می خواهید خانه در سکوت کامل باشد، باید از خرید این خانه ها خودداری کنید. همین جا اضافه کنیم که زمین را در صورتی خارج از بافت مینامند که هیچ نوع کاربری برای آن تعریف نشده باشد، به عبارتی هیچ استفادهای از این زمین نشود و دارای کاربردی نباشد. برای خرید این نوع زمین ها باید قبل از عقد قرارداد از مراجع مربوطه و دفاتر اسناد رسمی استعلام بگیرید و درباره صحت سند مطمئن شوید.

آمارهای رسمی از افول ۳۵درصدی تعداد واحدهای مسکونی برنامهریزیشده برای تولید از سال۱۳۹۰ تا ۱۳۹۹ حکایت دارد؛ اما این وضعیت در بهار و تابستان امسال تشدید شده و تعداد واحدهای برنامهریزیشده در پروانههای ساختمانی مناطق شهری کشور در این دو فصل بهترتیب ۲۴.۶ و ۳۱.۹درصد نسبت به فصول مشابه سال قبل کاهش پیدا کرده است. بنابراین اگر تصور کردید که می توانید با چشمانی بسته در هر نقطه از شمال کشور اقدام به خرید زمین کرده و به سود بالایی برسید سخت در اشتباهید، خرید زمین در شمال در مقایسه با خرید ویلا در شمال نیازمند تحقیقات بیشتر و فکر اقتصادی بالاتری می باشد، در صورت کوچکترین اشتباه در مقوله خرید و فروش زمین در شمال حجم بالایی از سرمایه تان را از دست خواهید داد اما در این مقاله از گروه املاک جهان قصد داریم شما را با ۴ قدم مهم برای خرید زمین در شمال و رسیدن به سود و سرمایه از آن بیشتر آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

جان در ادامه توضیح میدهد که برخلاف توکنها، زمینهای متاورسی را معمولا نمیتوان بنا به سرمایه مشتری به قطعات کوچکتر تبدیل کرد و برای خرید این زمینها نیز غالبا به سرمایه قابل توجهی نیاز است. در ادامه این گزارش یک مدیر صندوق سرمایهگذاری توضیح میدهد که چگونه زمینهای متاورسی را میتوان به یک ماشین درآمدزایی برای مالکانش تبدیل کرد.

حقیقت این است که هیچکس نمیتواند قاطعانه به شما بگوید اگر ویلا بخرید سود بیشتری میکنید یا برعکس اگر زمین بخرید. در خصوص ادعای مالکیت و داشتن سند قطعی زمین و سابقه مالکیت زمین باید به طور کامل تحقیق کنید، بارها دیده شده که بعد از گذشت سال ها از معامله خرید زمین در شمال شخصی ادعای مالکیت برای آن زمین را داشته و در نهایت توانسته از طریق راه های قانونی زمین خود را پس بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید