عوامل تاثیرگذار بر قیمت زمینها در متاورس – ارزدیجیتال

با خرید زمین در شمال می توانید اولین گام سرمایه گذاری را محکم بردارید و مشاوران تیم ویلاطور شما را در خرید قطعات مختلف زمین در شهرهای مازندران مشاوره می دهند. در کنار محیط بازی، دیسنترالند یک بازار و یک ادیتور ساده ایجاد کرده، که کاربران میتوانند محتواهای خود را در لندهای خود ایجاد کنند. این بازی، یک پلتفرم واقعیت مجازی را با استفاده از A-Frame ایجاد کرده است که میتوانید برای ساخت زمینهای خود، ابتدا مدل خود را در SketchUp یا Blender ایجاد کنید و سپس، آن را در داخل دیسنترالند ایمپورت کنید.

از این رمزارز میتوانید برای خرید لندها و پرداخت خدمات و سرویسهای داخل بازی استفاده کنید. یکی از راههای کسب درآمد از این بازی برای توسعهدهندگان، همین است؛ محتواهایی را آماده میکنند و در قسمت بیلدر به فروش میرسانند. در برگیرنده انواع زمین یا ساختمانی که مجوز هرگونه فعالیت صنعتی اعم از تولید، انبار و یا توزیع را داشته باشد از قبیل کارخانجات، تعمیرگاه ها و کارگاه های تولیدی می شود. برندهای بزرگ تبلیغات خود را با استفاده از بیلبوردهایی که در لندهای شلوغ یا در نزدیکی آنهاست، انجام میدهند تا محصولات، خدمات و رویدادهای خود را تبلیغ کنند.

در مارکت بازی، شما میتوانید با استفاده از توکن مانا، لند بخرید، آنها را به دیگران انتقال دهید و یا دیگر آیتمهایی مانند نامهای منحصر به فرد و پوشیدنیها (Wearables) را خرید و فروش کنید. شما میتوانید تعیین کنید هر زمان که یک بازیکن وارد لند شما شد، برای استفاده از محتوای شما مقداری هزینه پرداخت کند. در زمان نگارش این مقاله و بنابر گزارش میهن بلاکچین، قیمت MANA با قیمت ۲.۸۷ دلار معامله میشود و در رتبه ۳۵ از نظر حجم معاملات قرار دارد. اقتصاد ایران به دلایل مختلف از منظر صنعتی به توسعه نرسیده و در این میان تحریم و تورم دو عامل قوی در سوقدادن سرمایهگذاری به سمت فعالیتهای متکی به ظرفیتهای داخلی بودهاند؛ در این شرایط، صنعت ساختمان بهواسطه وابستگی پسین و پیشین با ۱۳۴بخش اقتصادی دیگر، عنوان موتور پیشران اقتصاد ایران را بهخود اختصاص داده است.

اگر ملک مورد نظر گواهی ساختمان داشته باشد حداقل نشان میدهد با شهرداری مشکلی ندارد. در این بازی، لندها با قیمت ۱۰۰۰ مانا برای هر زمین فروخته میشوند (زمینهایی که تاکنون فروخته نشدهاند با این قیمت به فروش میرسند، که البته اکنون چنین زمینهایی وجود ندارند). قیمت فروش : در بازار راکد حدود سی درصد و در بازار فعال حدود ده درصد زیر قیمت. بنابراین شما باید از بازار ثانویه یا همان مارکت بازی لندها را بخرید. موفقیت لندها بر روی همسایههای آنها نیز تاثیرگذار است؛ بنابراین اگر زمین شما در همسایگی یک لند شلوغ و پربازدید باشد، بازدیدکنندگان را به خود جذب میکند و آنها محتوای شما را نیز میبینند.

دیدگاهتان را بنویسید