روایت آمارها از نصف شدن ساخت مسکن

سپس کاربران میتوانستند در این دنیای مجازی به جستجو بپردازند و از میز هش توزیع شده (Distributed Hash Table یا به اختصار DHT) و بیت تورنت برای دانلود فایلی که حاوی محتوای لند است، استفاده کنند و مدلها و بافتهای زمین در آن مکان نمایش داده میشد. اگر لند داشته باشید، میتوانید هر چیزی که خواستید را در آن بسازید و حتی بابت خدماتی که در لند خود ارائه میدهید، از دیگران پول دریافت کنید! این پلتفرم توسط آری میلیک (Ari Meilich) مدیر پروژه و استبان اوردانو (Esteban Ordano) مدیر فنی، که هر دو آرژانتینی هستند، رهبری میشود.

هر دو موسس دیسنترالند، با یکدیگر پروژههای Stremium و Bitcore را نیز ایجاد کردهاند. همچنین از سال ۲۰۱۷، سرمایهگذاران مطرحی چون Digital Currency Group، Animoca Brands، Fabric Ventures، Fundamental Labs و غیره در این بازی سرمایهگذاری کردهاند و دیسنترالند در مجموع، ۲۵.۵ میلیون دلار جذب سرمایه کرده است. طبیعی است که چنین مشاورهای از دست مشاوران حرفهای که در زمینه ساختمان تحصیلات عالیه دارند و سالها در فرآیند ساخت و ساز تجربههای فراوانی کسب کردهاند برخواهد آمد و ما در خدمت شما هستیم! بازیکنان میتوانند املاک و مستغلات دیجیتالی را خرید و فروش کنند و بازیهای مختلفی که در داخل این متاورس وجود دارند را انجام دهند.

همسایه بودن در متاورس به چه معناست؟ و یا به خانه هایی که قابلیت سکونت را دارا می باشند گفته می شود. اما در این میان باید در نظر گرفت که اگر در کوتاه مدت قصد فروش زمین خود را داشته باشید، در مقایسه با خانه خرید و فروش آن روند کند تری خواهد داشت و به عبارتی سخت تر از خانه و یا آپارتمان به فروش می رسد که این نکته ای منفی برای زمین می باشد اما در مجموع می توان سرمایه گذاری بر روی زمین را برای طولانی مدت مناسب دانست چرا که همیشه شاهد این افزایش قیمت و سود دهی با وجود رکود در بازار مسکن بوده و خواهیم بود.

این بدیهی است که قیمت زمین در هریک متفاوت از دیگریست. Decentraland یکی از محبوبترین بازیهای Play to Earn یا Gamefi در دنیاست؛ بنابراین تیم میهن بلاکچین تصمیم گرفته که در این ویدیو، به آموزش بازی Decentraland و تمام نکات مربوط به آن بپردازد. بازی Decentraland قدمت زیادی دارد؛ تیم سازنده، در ژوئن ۲۰۱۵ (خرداد ۹۴) اولین عصر این بازی یعنی Stone Age را راهاندازی کردند.

دیدگاهتان را بنویسید