روایت آمارها از نصف شدن ساخت مسکن

در خصوص اراضی ملی، مطابق با ماده یک قانون ملی شدن جنگل­های کشور 1341، از تاریخ تصویب این قانون تمام عرصه و اعیانی کلیه جنگل­ها و مراتع و بیشه­ های طبیعی و اراضی جنگلی کشور جزء اموال عمومی محسوب و متعلق به دولت است ولو اینکه قبل از این تاریخ افراد آن را متصرف شده و سند مالکیت گرفته باشند. برای شروع بازی نیز نیاز به هزینه اولیه ندارید. البته حتما نیازی نیست که لند خریداری کنید تا بتوانید بازی را شروع کنید. در سادات شهر هم میتوان زمینهای مسکونی و کشاورزی بزرگ و کوچک را خریداری نمود.

با خرید زمین در مناطق خطرناک محیط زیستی هم دچار دردسر خواهید شد چرا که با توجه به طبیعت حساس موجود در این مناطق با خطر دفع فاضلاب و زباله در مجاورت زمین مواجه می شوید بنابراین بهتر است قبل از خرید زمین در شمال با مردم بومی در این زمینه و معضلات محیط زیستی احتمالی صحبت کنید و یا اینکه از مشاوران املاک راهنمایی بگیرید. دسترسی به منطقه تهراندشت هم از طریق پل کردن فراهم است و هم اینکه کمی جلوتر از پل کردان، برای منطقه تهراندشت خروجی جداگانه در نظر گرفته شده است که شما را به سمت جنوب اتوبان هدایت می کند!

معاملات ملکی را می توان در نگاه اول به چند دسته تقسیم نمود. اما نکته ای دیگر در مورد خرید خانه این است که با گذشت زمان عمر خانه بالا رفته و این امر تاثیری عکس بر قیمت آن دارد به عبارتی با گذشت زمان چون عمر خانه بالا می رود شاهد کاهش قیمت آن در مقایسه با زمین هستیم و با توجه به رکود در بازار مسکن نمی توان سود چندان رضایت بخشی را برای آن قائل شد که این نیز نکته ای قابل توجه می باشد که سرمایه گذاری بر روی خانه، برای مدت طولانی را رد کرده و در مقایسه با زمین مناسب نمی دانیم.

شما همچنین میتوانید با استفاده از برنامههایی مانند Sketchup ،Blender و Maya مدلهای سهبعدی خود را بسازید و آنها را در دیسنترالند ایمپورت کنید؛ نکتهای که باید به آن دقت کنید، این است که فرمت آن باید gltf. برای ورود به دیسنترالند به چه چیزهایی نیاز داریم؟ امکانات و قیمتها را مشاهده فرمایید و سپس با کارشناسان ما تماس بگیرید تا ما اطلاعات بیشتری را در خصوص زمینهای قابل خرید در جواهرده به شما عرضه بداریم. همانطور که اشاره کردیم، برای ورود به متاورس دسنترالند شما باید یکی از کیف پولهای متامسک، Fortmatic یا ولت کانکت را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید