راهنمای خرید زمین در کلاردشت

بهترین قیمت برای خرید و فروش و یا اجاره انواع زمین، زمینهای کشاورزی ارزان، زمینهای روستایی و شهرکی را در بهترین نقاط شهر رامسر ، از رامسرلند بخواهید. این نوع زمین ها اکثرا در روستاها یا شهرهایی که قبلاً روستا بوده و بعداً بزرگ شده و تبدیل به شهر شده اند وجود دارند. آگهی های خرید و فروش خانه و گلنگی در شمال شهر تهران، در همین صفحه قابل رویت می باشد. قبل از خرید زمین در شمال اطمینان حاصل کنید که زمین مدنظر شما شامل هیچ گونه ممنوعیت ساخت و ساز به دلایل مختلف نمی باشد به عنوان مثال ساخت خانه در اطراف آثار باستانی و میراث فرهنگی ممنوع می باشد همچنین ساخت و ساز در حریم جاده، بزرگراه و رودخانه مشمول رعایت حریم می باشد.

زیرا در زمین مسکونی میتوان چند طبقه ساخت و ساز کرد و چند برابر فضای زمین فضا برای فروش ایجاد کرد. این کار نه تنها باعث شده مشتری از خرید متضرر شود، بلکه با ساخت غیرقانونی در آن، زمین های قابل کشت و اقلیم منطقه از بین می رود. حال اگر خریدار زمین مبلغ را نقدی پرداخت نموده و حداقل یک سال صبر نماید میتواند پس از گذر زمان همان ملک را با قیمت بالاتر به فروش برساند و در واقع در این کار سود برده است. ما انواع زمینهای زراعی، کشاورزی و جنگلی در رامسر را، با قیمتهای متنوع مانند متری 3 میلیون به بالا به شما معرفی میکنیم.

در همین صفحه از سایت رامسرلند، زمینهای متنوع ما را مشاهده نمایید. بهترین قیمت خرید و فروش و اجاره زمینهای سنددار در رامسر با کاربری کشاورزی و یا مسکونی را از ما بخواهید. اغلب افراد اولین فکری که درباره سرمایه های خود بعد از تامین نیازهای ضروری اولیه شان میکنند، استفاده از این سرمایه ها برای خرید زمین یا ویلا است تا از این راه بتوانند با حفظ ارزش سرمایه با پیشرفت قیمت ها و افزایش تورم از ارزش افزوده قابل توجهی برخوردار شوند. کاربری هایی که از انها ذکر شد انواع کاربری های مشهور هستند اما از موارد دیگر می توان به کاربری معادن، کاربری ورزشی، کاربری آموزشی، کاربری فضای سبز، کاربری فرهنگی مذهبی، کاربری بهداشت و درمان اشاره کرد.

برای این قسمت از خرید زمین شمال حتما باید مجوزهای وکالت طرف فروشنده از نهاد مربوطه را به دقت مطالعه و بررسی کنید تا از صحت آنها مطمئن شوید. برای زمین های کشاورزی در شمال به نکات حقوقی خرید زمین های کشاورزی توجه کنید. ازاین رو کاربری زمین شهری و برنامه ریزی برای آن مهم ترین ابزار دولت ها و سازمانهای مدیریت شهری به منظور اداره صحیح و منطقی شهرهاست. برای خرید این نوع زمین ها باید قبل از عقد قرارداد از مراجع مربوطه و دفاتر اسناد رسمی استعلام بگیرید و درباره صحت سند مطمئن شوید.

دیدگاهتان را بنویسید