در پایین دست این دره

دکتر ایمانیه در حوزه تامین زمین جهت ساخت مسکن اظهار داشت: در مورد زمینهای در اختیار سازمانها اولویت با کارکنان همان سازمانها باشد؛ اما زمین هایی که واگذار شده و پس از دو سال بر روی آن کاری صورت نگرفته است باید پس گرفته شود. به گزارش خبرگزاری برنا از فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه امروز در جلسه شورای مسکن، ایجاد قرارگاه را به جهت یکپارچگی و انسجام در انجام امور مهم دانست و اظهار داشت: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری به جهت جلوگیری از پراکنده کاری قرارگاه ها باید ایجاد شوند که بر این اساس قرارگاه مسکن، قرارگاه آب و قرارگاه اشتغال تاکنون ایجاد شده است و قرارگاه فرهنگی و اجتماعی استان نیز با نظر مثبت نماینده ولی فقیه ایجاد خواهد شد.

وی ضمن درخواست جدی جهت پس گرفتن زمینها از سازمانها با شرایط یاد شده، گفت: در صورتی که زمین به تعاونی واگذار شده باشد باید بر اساس توافق جدول زمانبندی تعیین شده و کار انجام شود. به این فکر کنید که هم یک باغچه برای ایام تعطیلات خواهید داشت و هم اینکه سرمایه گذاری بسیار خوبی انجام داده اید!

پس از آن او به عنوان بازیکن ذخیره در تمام بازیهای پرسپولیس به میدان رفت اما نکته جالب اینکه مجموع دقایق بازی اش از هفته نهم تا هجدهم، به 90 دقیقه هم نرسید. او در ادامه هدف از ایجاد قرارگاه را ارائه برنامه جامع چهار ساله توسط سازمانهای مرتبط دانست و افزود: هدف دوم نظارت بر اجرای برنامه و هدف سوم حل اختلاف بین سازمانهای درگیر توسط قرارگاه خواهد بود. استاندار فارس در ادامه جلسه شورای مسکن، بر برگزاری جلسه هفتگی توسط فرمانداران و ارائه گزارش فعالیتهای شان در حوزه مسکن به قرارگاه تاکید کرد و از مسئول قرارگاه نیز خواست تا نسبت به رتبهبندی فرمانداران در حوزه مسکن اقدام کند.

اسدی در تمام این هفتهها نوعی از خستگی را در نمایش خود ارائه کرده که اتفاقا سوال برانگیز نیز بوده است. اسدی که در بازی اول برابر فولاد موفق به گلزنی شد، در این چهار بازی نمایشی کم تحرک را ارائه کرد که با حداقلی از دوندگی همراه بود و همین موضوع سبب شد تا یحیی گلمحمدی از بازی با صنعت نفت، برای سه مسابقه متوالی این بازیکن را روی نیمکت بنشاند و حتی اسدی فرصت بازی در شهرآورد پایتخت را هم نداشته باشد. با این حال اسدی از اندک فرصتها توانسته استفاده کند و با دو گلی که مقابل فولاد و آلومینیوم به ثمر رسانده و پاس گلی که در دیدار مقابل پیکان به علی شجاعی داد، نام خود را به عنوان بازیکنی موثر در سه گل این فصل پرسپولیس ثبت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید