خرید و فروش خانه کلنگی و زمین ارزان در شهریار تهران

اگر خریدار علاقه مند به ساخت و ساز مسکن و ملک باشد می بایست حتما زمینی با کاربری مسکونی خریداری نماید. اولین و مهمترین عیبی که در خرید و فروش زمین در شمال از طریق مشاور املاک وجود دارد، پرداخت کمیسیون می باشد که از جیب فروشنده زمین و خریدار کم شده و در نهایت به قیمت زمین افزوده می شود، این دریافت کمیسیون تنها به کمیسیون مصوب نیم درصدی صنف مشاورین املاک منتهی نمی شود و به طور معمول حدود ۳ تا ۵ درصد از ارزش معاملات خرید و فروش زمین در شمال کشور به جیب مشاورین املاک می رود.

حال یک خریدار زمین با توجه به سلیقه خود هم می تواند در خطه ساحلی استان یعنی در شعرهایی چون زیباکنار، خمام، خشکبیجار،منطقه آزاد انزلی، کیاشهر و سایر شهرهای نزدیک به دریای خزر به سلیقه خود زمین خریداری نماید. زمین های زیادی در شمال کشور به دلایل مختلفی از جمله نداشتن اعتماد به مشاورین املاک و بازاریابی ضعیف مستقیما از طرف خود فروشنده برای فروش گذاشته می شوند، اگر خودتان تجربه و اطلاعات کافی در زمینه خرید و فروش زمین دارید می توانید برای فرار از پرداخت کمیسیون برای خرید زمین در شمال مستقیما از طریق خود فروشنده اقدام کنید.

در ظاهر مقوله خرید زمین در شمال زحمت زیادی جز وجود مقدار قابل توجهی سرمایه نمی طلبد اما زمانی که وارد عمل می شویم می بینیم که خرید و فروش زمین در شمال کشور یکی از راههای سرمایه گذاری در شمال است که انجام آن زحمت زیادی می طلبد زیرا این روش از سرمایه گذاری دارای تحقیق، ارزیابی، ارزش گذاری، ارزش آفرینی و اصول بازگشت سرمایه خاص خود می باشد. طیف وسیعی از خرید و فروش املاک در شمال کشور توسط مشاورین املاکی که در شمال وجود دارند انجام می شود که یکی از مهمترین آن ها خرید زمین در شمال می باشد، آمارها نشان می دهند که تنها ۱۰ درصد از زمین های شمال کشور توسط خود فروشنده به فروش می رسند و اکثر زمین های شمال توسط مشاوران املاک به فروش گذاشته می شوند.

فلذا قیمت زمین در خرید و فروش نقدی بسیار پایین تر و به صرفه تر است. راههای کسب درآمد با خرید و فروش خانه و زمین کدامند ؟ بنابراین اگر تصور کردید که می توانید با چشمانی بسته در هر نقطه از شمال کشور اقدام به خرید زمین کرده و به سود بالایی برسید سخت در اشتباهید، خرید زمین در شمال در مقایسه با خرید ویلا در شمال نیازمند تحقیقات بیشتر و فکر اقتصادی بالاتری می باشد، در صورت کوچکترین اشتباه در مقوله خرید و فروش زمین در شمال حجم بالایی از سرمایه تان را از دست خواهید داد اما در این مقاله از گروه املاک جهان قصد داریم شما را با ۴ قدم مهم برای خرید زمین در شمال و رسیدن به سود و سرمایه از آن بیشتر آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید