خرید و فروش آپارتمان در تهران با درج قیمت

در جدول زیر نرخ پیشنهادی فروش آپارتمان های کمتر از یک میلیارد تومان ارائه شده است. مشاوران املاک عنوان میکنند این گروه متراژی از آپارتمانهای مسکونی بهترین گزینه برای سرمایهگذاری نیز محسوب میشوند؛ چراکه قابلیت نقدشوندگی آنها نسبت به سایر گروههای متراژی بهدلیل «پایین بودن بودجه خرید آنها» بالاتر است.

هر چند تعداد این گروه از واحدهای مسکونی نسبت به سایر گروههای متراژی در بنگاههای املاک و سامانههای مجازی فروش مسکن کمتر است، اما بیتردید این گروه متراژی بهدلیل آنکه بودجه خرید کمتری نسبت به آپارتمانهایی با زیربنای بیش از ۵۰ مترمربع دارند گزینه مناسبی برای بالفعل کردن تقاضای گروهی از خانوارهای متقاضی خرید خانه به ویژه خانهاولیها است.

معمولا پایتخت هر کشور به نسبت شهرهای دیگر امکانات بیشتری دارد و تمرکز ادارات دولتی در پایتخت بیشتر است. البته این موضوع به این معنا نیست که حباب قیمت مسکن به سرعت میتواند تخلیه شود؛ اما از آنجا که جهش در بازار ملک در دوره اخیر پرفشار و مستمر بوده است این ظرفیت وجود دارد که حباب قیمت مسکن با سرعت بیشتری نسبت به دورههای قبلی تخلیه شود.

طبیعتا هر محله و منطقه ای دارای امکانات و ویژگی های بخصوصی است که سبب همین اختلافات قیمت می شود. محله های تهران در چهار جهت شرق، غرب، جنوب و شمال جای گرفته و از جمله مناطق مهم شمال تهران می توان به کامرانیه، زعفرانیه، قلهک و جردن اشاره کرد. را مشخص کنید، ابتدا وارد صفحه جستجوی خرید آپارتمان در تهران شوید سپس می توانید فیلترها را مشخص کنید تا به نتیجه متناسب با نیازتان نمایش داده شود. افزایش عرضه فایل به بازار مسکن در بهمن ماه بر اساس تحقیقات و بررسیهای میدانی به عمل آمده نه تنها در آمارهای اولیه مربوط به تعداد فایلهای عرضه شده در استارتآپهای ملکی مشخص است، بلکه واسطهها وفعالان بازار معاملات مسکن شهر تهران در مناطق مختلف نیز از افزایش عرضه فایل به بازار سنتی خرید وفروش مسکن در این ماه خبر میدهند.

0 دیدگاه دربارهٔ «خرید و فروش آپارتمان در تهران با درج قیمت»

دیدگاهتان را بنویسید