خرید ویلا در شمال یا خرید زمین ؟

قیمت مسکن اگر معادل تورم بالا برود، یعنی افزایشی نداشته است. طبق آمار چیزی حدود ۵۸ درصد از مردم اعتقاد دارند که حباب قیمتهای نجومی مسکن و زمین در ایران تا سال ۱۴۰۰ خواهد شکست و قیمتها به ارزش اصلی ملک نزدیکتر خواهد شد. بسیاری از فروشندگان زمین در شمال افراد بومی هستند که قیمتهای کمی برای فروش زمین در نظر میگیرند. اگر می خواهید خرید زمین در شمال را به صورت آنلاین انجام دهید گزینه های زیادی پیش روی شماست، از سایت های دیوار و شیپور و یا وبسایت املاک جهان در شمال کشور که تقریبا در تمام شهرهای شمالی گزینه های فروش زمین در آن ها پیدا می شود تا سایت های دیگر املاک در کشور همچون مانیش و شابش که به در زمینه خرید و فروش زمین های مسکونی، تجاری و کشاورزی در شمال فعالیت دارند و در آخر هم می توانید از طریق سایت املاک جهان که دارای اطلاعات کاملی در خصوص مناطق و شهرهای مختلف شمال برای خرید زمین می باشد با چشمانی باز و خیالی آسوده جهت خرید زمین در شمال اقدام کنید.

برای خرید زمین نسقی باید از دفترخانهای که نسق در آنجا ثبت شده و اداره جهاد کشاورزی و تصرف ملک استعلام کنید و بعد از اطمینان صحت نسق اقدام به خرید ملک نمایید. پس از خرید زمین شما می توانید هر موقع که سرمایه مورد نیاز را به دست آوردید ساخت و ساز خود را شروع کنید. تمام زمین های شمال کشور که در مناطق شهری وجود دارند کاربری مشخص مسکونی، تجاری و یا تلفیقی دارند و زمین های موجود در حومه شهرهای بزرگ شمال کشور مثل نوشهر، ساری، رامسر و انزلی هم کاربری زمین ها اکثرا کشاورزی، باغی و حتی بدون کاربری می باشد.

یعنی خریدار کل مبلغ مورد معامله ملک را که یکجا و در یک مرحله پرداخت می نماید. مواردی که اول از همه به ذهن فرد خریدار میاید میتوان به بودجه فرد، موقعیت مکانی،نوع خانه یا زمین اشاره کرد. هیچ یک از ویلا و زمین – باغ های ثبت شده در این سایت، متعلق به ویلاجات نمیباشند و توسط کاربران در سایت درج شده لذا سایت ویلاجات منفعتی در قراردادهای منعقده بین خریدار و فروشنده ندارد. در هر صورت برای خرید زمین و ویلا در شمال میتوانید در سایت زومیلا به آدرس اینترنتی زیر بهترین فایلها را مشاهده و بررسی کنید.

در چند ساله اخیر شاهد رشد زمین و خانه باهم بوده ایم که در این میان رشد قیمت های زمین چشمگیر تر از رشد قیمت خانه میباشد که حتی خیلی از کارشناسان گفتهاند دلیل افزایش قیمت خانه ها همین افزایش قیمت زمین است. شما اگر زمین یا ویلا بخرید و بدون هیچ اقدامی آن را به حال خود رها کنید، باز هم همزمان با رشد تورم، قیمت ملک شما بالا میرود. اما برای کسانی که مشتاق خرید ملک در شمال هستند همواره این سوال پیش میآید که خرید ویلا در شمال یا خرید زمین کدام بهتر است و چرا؟

دیدگاهتان را بنویسید