خرید ویلا در شمال یا خرید زمین ؟

پس از مدتی، دیسنترالند الگوریتم اجماع خود را به گواه اثبات مفهوم (PoC) تغییر داد. این عصر بسیار ساده بود؛ شبکهای پیکسلی، که پیکسلها (لندها) را از طریق الگوریتم گواه اثبات کار (PoW) به کاربران اختصاص میداد. دسنترالند از کیف پولهای متامسک، Fortmatic و WalletConnect پشتیبانی میکند، که پیشنهاد ما استفاده از کیف پول متامسک است. برای شروع بازی واقعی، شما باید کیف پول ارز دیجیتال خود را به پلتفرم متصل کنید و آن را روی شبکه اتریوم قرار دهید. اگر لند داشته باشید، میتوانید هر چیزی که خواستید را در آن بسازید و حتی بابت خدماتی که در لند خود ارائه میدهید، از دیگران پول دریافت کنید!

نسخه بعدی Decentraland یعنی عصر آهن (Iron Age) که اکنون در این عصر به سر میبریم، تجربیات اجتماعی را به همراه امور مالی و مالکیت زمین و توزیع محتوا، ایجاد میکند. بازی Decentraland قدمت زیادی دارد؛ تیم سازنده، در ژوئن ۲۰۱۵ (خرداد ۹۴) اولین عصر این بازی یعنی Stone Age را راهاندازی کردند. در اواخر سال ۲۰۱۶، تیم سازنده شروع به توسعه عصر برنزی (Bronze Age) کرد؛ یک دنیای سهبعدی که به قطعات کوچکتر زمینها تقسیم شده بود. در شروع بازی دسنترالند، شما وارد مکانی به نام Genesis Plaza میشوید که قطب اصلی این بازی است؛ هر ایونت یا مسابقهای که در بازی وجود داشته باشد، بهصورت جامع در اینجا نمایش داده میشود.

معمولا ادعا برای مالکیت روی زمین بیشتر از ویلاهای ساخته شده در شمال مطرح می شود و این موضوع به این دلیل است که مسلما برای ویلاهای ساخته شده در مورد مالکیت و قطعیت سند ادعایی وجود ندارد چرا که این موضوع پیش از ساخته شدن ویلا قطعی شده است. همه ما به کار خود مشغولیم و وقتی تصمیم به خرید زمین، ملک مسکونی یا ملک تجاری می گیریم، کمتر به این فکر میکنیم که ممکن است چه گرفتاریهایی برایمان پیش بیاید. این نوع کاربری به زمینهایی که قابلیت ساخت و ساز دارد اطلاق می شود که فرد اجازه ساخت و ساز مسکن را در ان داشته باشد.

در زمینه خرید زمین شمال با انواع کاربری زمین مواجه می شوید که بسیار با دقت باید آن ها را بشناسید. همچنین میتوانید مینیگیمهای مختلف را انجام دهید (که ممکن است در زمینهای مختلف وجود داشته باشند)، در ایونتها شرکت کنید، از گالریها بازدید کنید و با روشهای مختلف کسب درآمد کنید. لازم به توضیح است که امکان تغییرکاربری این نوع زمین وجود ندارد، به عبارتی نمیتوان برای این زمین جواز ساخت گرفت، آپارتمانی در آن ساخت یا خانهای در زمین مزبور احداث نمود، ضمن این که بالا بردن دیوار چینی در این زمین کاملا ممنوع است.

دیدگاهتان را بنویسید