خرید نقدی زمین در استان گیلان

افراد میتوانند یک زمین (۱۶ متر در ۱۶ متر) خریداری کنند و یا میتوانند چند Land کنار هم بخرند و آنها را یکپارچه کنند. این دسته از زمین ها گاه هکتاری نیز می باشند و به چندین هکتار هم می رسند. زیبایی های این استان هرگز بر هیچ کس چه آنان که از نزدیک با این استان آشنا هستند و چه کسانی که از طریق فیلم ها و تصاویر آن را میشناسند پوشیده نیست.

مورد اولی که باید رعایت کنید و اصلا سمتش نرید خرید خانه و زمین برای سرمایهگذاری با قرض و بدهی میباشد پس مدیریت بودجه ی خودت یکی از نکات مهم و کلیدی میباشد که باید آن را رعایت کنید و پول نقد کافی برای خرید زمین داشته باشید. پس از آن که استعلام را مشاهده کردید و مطمئن شدید کاربری زمین همان است که مدنظر شماست میتوانید قرارداد را امضا کنید و رسما ملک را به نام خویش بزنید. لیست کامل سرمایهگذاران دیسنترالند را میتوانید در این لینک مشاهده کنید. در برخی موارد نیاز است که برنامه بلندمدت برای بهرهبرداری از زمینی که قصد خرید آن را دارید، تدوین کنید.

میخواهید فعالیتهای کشاورزی کنید؟ هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد! در این دنیای مجازی یا متاورس، شما میتوانید زمینها یا لندها را بخرید و در آن ساختمان، مینیگیم، پارک و هر چیزی که خواستید، بسازید. هر چیزی که در این بازی میبینید، از نوع توکنهای بیهمتا است؛ حتی کاراکتر شما.

اکنون این بازی با شرکتها و پروژههایی همچون District0x، Aragon و ImToken برای برخی از سرویسهای خود همکاری میکند. فتوکپی برابر اصل آن را نیز از فروشنده بگیرید و همچنین تصفیه حساب مالیات بر ارث را نیز از فروشنده بخواهید. بازیکنان میتوانند املاک و مستغلات دیجیتالی را خرید و فروش کنند و بازیهای مختلفی که در داخل این متاورس وجود دارند را انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید