خرید زمین در شمال کشور همراه با مشاوره و راهنمایی کامل و دقیق

چرا که شرکت های معماری، روی بحث طراحی ویلا تخصص خوب و ذهنی باز دارند. در این صورت پیشنهاد ما این است که یک زمین یا باغ را تهیه نمایید و برای طراحی با یک شرکت مهندسی معماری قرار داد ببندید. قطعا خرید نقدی زمین نسبت به خرید اقساطی برای خریدار به صرفه تر است.

البته این موضوع بدین معنی نیست که اگر به صورت مستقیم از خریدار برای خرید زمین در شمال اقدام نماییم همیشه برای ما ارزان تر تمام می شود، قیمت هایی که فروشنده پیشنهاد می دهد را با توجه به وضعیت بازار همیشه می توان با چانه زدن کم کرد و در اکثر مواقع جهت مذاکره روی قیمت زمین و انجام شدن معامله نیاز به یک مشاور املاک باتجربه و کاربلد احساس می شود، یکی از نکات مهمی که در خصوص خرید زمین در شمال از طریق مشاور املاک باید به آن دقت داشته باشید این است که تمام مشاورین املاک شمال کشور در زمینه خرید و فروش زمین باتجربه و حرفه ای نیستند و این موضوع بستگی زیادی به موقعیت مکانی مشاور املاک شما در شمال دارد.

کاربری زمین بدان معنی است که از هر واحد زمین در سطح شهر یا روستا به چه صورتی استفاده میشود و چه فعالیت هایی در ترکیب با هم در قطعات مختلف زمین استقرار می یابند. ویلاطور در این مقاله انواع کاربری های ملک و زمین را معرفی می کند که امید است مورد استفاده شما همراهان قرار گیرد.

در هنگام خرید زمین شمال احراز مالکیت فروشنده را فراموش نکنید. آیا خرید ملک در هر نقطهای از شمال قطعا ما را به سود زیاد میرساند؟ بهتر است پیش از خرید و فروش زمین، زمان مناسب خرید برای سرمایهگذاری زمین شمال را در نظر داشته باشید. در نظر داشته باشید که قیمت زمین و باغچه در منطقه تهراندشت و بویژه سرخاب و سعیدآباد و … اگر در انتخاب منطقه مورد نظرتان برای خرید ویلا هنوز دچار تردید هستید و نمی دانید از بین مناطق دماوند، کردان، تهراندشت و … از این رو خرید باغ و زمین انتخاب مناسبی است. برای اجرای ویلا هم می توانید از خدمات بخش ساخت ویلا در گروه مشاورین ویلا رز حساب نمایید و یا اینکه بصورت شخصی و با کمک شرکت معماری وارد عمل شوید.

دیدگاهتان را بنویسید