خرید زمین در شمال کشور همراه با مشاوره و راهنمایی کامل و دقیق

البته برخی از آیتمهایی که در دسنترالند وجود دارند را، میتوان با توکن متیک روی شبکه پالیگان خرید کرد که در این صورت، هزینه کارمزد بر اساس MATIC محاسبه میشود و بسیار ارزانتر و سریعتر از اتریوم است. با Decentraland چقدر میتوان کسب درآمد کرد؟ همچنین اگر زمین شما در کنار یک لند پر رفت و آمد باشد، جمعیت به زمین شما نیز جذب میشود و میتوانید با فروش سرویسها و خدمات خود به آنها، درآمد خوبی کسب کنید. در گذشته نه چندان دور ، ناطقی مانند لواسان و کردان ، برای خرید یک باغچه و یا باغ ویلا بسیار مورد توجه بوده اند.

در خصوص خرید زمین شمال برای سرمایه گذاری باید به این موضوع توجه داشته باشید که هدف بعدی شما پس از خرید زمین چیست؟ اگر هم وام مسکن گرفته اید باید از این که قادر به پرداخت آن میباشید مطمعن باشید و به فکر دراوردن هزینش از طریق اجاره نباشید. بازیکنان در این بازی، میتوانند لندها را اجاره کنند، آیتمهای جدید بسازند و در زمینها حرکت کنند. آیا ایرانیان میتوانند از دیسننترالند استفاده کنند؟

اما افرادی که صاحب لند هستند، قطعا میتوانند با استفاده از خلاقیت و مهارتهای برنامهنویسی، درآمد چشمگیری برای خود ایجاد کنند. تمام زمین های شمال کشور که در مناطق شهری وجود دارند کاربری مشخص مسکونی، تجاری و یا تلفیقی دارند و زمین های موجود در حومه شهرهای بزرگ شمال کشور مثل نوشهر، ساری، رامسر و انزلی هم کاربری زمین ها اکثرا کشاورزی، باغی و حتی بدون کاربری می باشد. مثلا املاک تجاری غیردیجیتالی در مناطقی که افراد زیادی از آنجا عبور میکنند، گرانتر است.

همانطور که قبلا اشاره کردیم، هیچ عدد دقیقی نمیتوان برای میزان درآمدزایی از دسنترالند ارائه کرد؛ زیرا این بازی یک دنیای آزاد است و هر کسی میتواند هر کاری که مایل بود، در آن انجام دهد. این بازی بر روی بلاکچین اتریوم قرار دارد؛ بنابراین برای انجام هر تراکنش در بازی، باید با کوین اتر کارمزد را پرداخت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید