خرید زمین بهتر است یا آپارتمان؟

برای مثال، ممکن است وارد یک منطقه شوید که تنها مخصوص علاقمندان کریپتو است و محتوا و سرویسهای زمینهای آنها به یکدیگر مرتبط است و یا برخی مناطق وجود دارند که موضوعیت آنها گالری آثار هنری است. در این بازی، برخی از زمینها را میبینید که محتواهای مشابه ارائه میدهند؛ به این مجموعه زمینها منطقه یا بخش (District) گفته میشود. همانطور که میدانید قیمتها در بازار مسکن همواره در حال افزایش است و پایین آمدن قیمتها چیزی شبیه افسانه و خیال خواهد بود. یکی از خصوصیتهای این وضعیت، کوچ سازندگان مسکن از تهران به شهرستانها بوده که آثار آن بهخوبی در آمارهای مرکز آمار ایران مشهود است و یکی از نشانههای آن نیز افزایش مستمر میانگین زیربنای واحدهای مسکونی جدید از ۱۴۸مترمربع در سال۱۳۹۰ به ۱۹۷متر در سال۱۴۰۰ است.

کاربری اگر مسکونی دایمی باشد که عالی. بهترین قیمت خرید و فروش و اجاره زمینهای سنددار در رامسر با کاربری کشاورزی و یا مسکونی را از ما بخواهید. درست مانند این که از ما میپرسند گرانترین جای کلاردشت کجاست و میخواهند ببینند بهترین جای کلاردشت کجاست؟ این لندها NFT هستند، که شما میتوانید آنها را خریداری کنید. این محتواها آماده هستند و تنها کافی است آنها را انتخاب کنید، هزینه آن را پرداخت کنید و در زمین خود قرار دهید. در مارکت بازی، شما میتوانید با استفاده از توکن مانا، لند بخرید، آنها را به دیگران انتقال دهید و یا دیگر آیتمهایی مانند نامهای منحصر به فرد و پوشیدنیها (Wearables) را خرید و فروش کنید.

شما میتوانید یک برج در لند خود بسازید (البته محدودیتهایی نیز وجود دارد، که میتوانید در این لینک مطالعه کنید). زمانی که یک زمین خریداری کردید، دیسنترالند توکنهای مانایی که پرداخت کردهاید را میسوزاند. البته دیسنترالند هیچ تضمینی برای بازگشت سرمایه، سود یا درآمدزایی نمیدهد. در این بازی، لندها با قیمت ۱۰۰۰ مانا برای هر زمین فروخته میشوند (زمینهایی که تاکنون فروخته نشدهاند با این قیمت به فروش میرسند، که البته اکنون چنین زمینهایی وجود ندارند). زماني که انگيزه افراد براي سرمايهگذاری در بخش زمين و مسکن افزايش مييابد، ميل سوداگري در بازار مسکن ابتدا روانه بازار زمين ميشود، از اينرو است که جهش قيمتي زمين همواره بيشتر از رشد قيمتي در بازار مسکن است.

این بازی، یک پلتفرم واقعیت مجازی را با استفاده از A-Frame ایجاد کرده است که میتوانید برای ساخت زمینهای خود، ابتدا مدل خود را در SketchUp یا Blender ایجاد کنید و سپس، آن را در داخل دیسنترالند ایمپورت کنید. زمانی که مالک یک لند شدید، میتوانید هر کاری که خواستید با آن انجام دهید؛ برای مثال، میتوانید بازی خود را راهاندازی کنید، اپلیکیشنهای مختلف و یا حتی سکانسهای متحرک سهبعدی خود را راهاندازی کنید! موفقیت لندها بر روی همسایههای آنها نیز تاثیرگذار است؛ بنابراین اگر زمین شما در همسایگی یک لند شلوغ و پربازدید باشد، بازدیدکنندگان را به خود جذب میکند و آنها محتوای شما را نیز میبینند.

دیدگاهتان را بنویسید