خرید زمین با انواع کاربری ها در استان گیلان

هیچ یک از ویلا و زمین – باغ های ثبت شده در این سایت، متعلق به ویلاجات نمیباشند و توسط کاربران در سایت درج شده لذا سایت ویلاجات منفعتی در قراردادهای منعقده بین خریدار و فروشنده ندارد. از آن جایی هدف از خرید زمین در شمال این است که از زمین خریداری شده استفاده کنید اگر زمینی را که از هر ۴ طرف با زمین های دیگر احاطه شده و هیچ مسیر دسترسی ندارد را خریداری کنید مسلما دچار مشکل خواهید شد به همین خاطر این دسته از زمین ها قیمت و ارزش زیادی ندارند.

آیا خرید ملک در هر نقطهای از شمال قطعا ما را به سود زیاد میرساند؟ پاسخ خیر است. اگر میخواهید به سود قابلتوجهی برسید و ضرر نکنید، باید موقعیت ملک و چشمانداز و آینده آن را خوب بررسی کنید و چشمبسته پیش نروید. در سایت ویلاجات، فهرستی از ویلا و زمین ـ باغهای فروشی را مشاهده خواهید کرد که توسط مالک و یا مشاورین املاک جهت فروش ثبت شدهاند. پس از آن که صاحب این زمین شدید میتوانید در راستای تهیه سند تک برگ و احداث ویلا در زمین مذکور اقدام نمایید. خرید زمین در شمال از طریق مزایده یکی از روش های معامله زمین در شمال کشور است که اکثرا شناخت کمی از این روش دارند و معمولا از طریق روزنامه و آگهی ها اطلاع رسانی می شوند که تحت شرایط ویژه ای مثل مزایده زمین های قطعه بندی شده توسط برخی شرکت ها و یا مزایده زمین های در دست بانک در شمال انجام می شود در کل، شرایط و ضوابط خاصی برای خرید زمین با این روش وجود دارد بنابراین توصیه می کنیم از طریق یک نهاد حقوقی و واسطی که به شرایط معامله و مزایده آگاهی کاملی دارد جهت خرید زمین در شمال از طریق مزایده اقدام کنید.

از دیدگاه حقوقی آنچه که بسیار اهمیت دارد این مسئله است که باید حواسمون باشه فورا اقدام به خرید زمین نکنیم و حتما با متخصصین و آشنایان صحبت و پرس و جویی داشته باشیم. نکته ای که وجود دارد این است که باید در انتخاب محل دقت بسیاری داشته باشید. امروز به سراغ خرید زمین در شمال آمدهایم، کاری که به عقیده برخیها دشوار و از نگاه ما ساده است.

اگر شما هم از آن افرادی هستید که مدام به شمال کشور سفر میکنید اجاره روزانه ویلا چندان اقتصادی نخواهد بود و بهتر است به فکر خرید ویلا باشید. همانطور که میدانید این موارد علاوه بر انرژی وقت و انرژی شما را هم صرف میکند. فتوکپی برابر اصل آن را نیز از فروشنده بگیرید و همچنین تصفیه حساب مالیات بر ارث را نیز از فروشنده بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید