بهترین موقعییت برای خرید آپارتمان در غرب تهران با مزایای فوق العاده- اخبار بازار تسنیم

لطفا توجه فرمایید در این لیست فقط بخشی از آگهی های فروش آپارتمان در تهران آمده است . توجه: تلفن تماس مالک فقط برای مشترکین به نمایش در می آید . در واقع وام ۴۸۰ میلیون تومانی ۷۶ درصد قیمت این خانه را پوشش میدهد. علاوه بر امکانات گفته شده در بالا باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که اکثر ساکنین این شهر فرهنگیان و کارمندان شاغل در ارگان ها و ادارات واقع در کرج و تهران میباشند و از نظر آرامش و امنیت یکی از بهترین مناطق در حومه استان تهران شهر اندیشه میباشد که هم اکنون این شهر جزو برترین شهر های کشور عزیزمان ایران برای سکونت با امکانات رفاهی و اجتماعی است که این گفته طبق آمار ها و اسناد رسمی وزارت راه و شهرسازی اثبات میشود ولی قیمت ملک در این منطقه نسبت به مرکز تهران بسیار مناسب تر است و خرید آپارتمان ارزان در اندیشه باعث میشود که بسیاری از مردم که سال هاست آرزوی خانه دار شدن را در سینه داشته اند هم اکنون به آرزوی خود برسند و برای افرادی که قصد سرمایه گذاری در بخش مسکن دارند نیز بهترین فرصت بشمار میرود.

اما بطور کلی قیمت خانه و املاک در شمال تهران بسیار گرانتر و بیشتراز مناطق جنوبی است . املاک کیان جزو قدیمی ترین دفاتر املاک در منطقه اندیشه تهران میباشد که با توجه به سابقه این دفتر املاک که نزدیک به دو دهه بوده و اینکه املاک کیان بزرگترین دفتر املاک در کل منطقه اندیشه محسوب میشود مشاوران با تجربه و خبره ای در این دفتر فعالیت دارند که هم ساکن خود منطقه اندیشه میباشند که باعث میشود احاطه کامل به منطقه اندیشه داشته باشند و هم این که گلچینی از بهترین مشاوران و نمایندگان فروش املاک در اندیشه در اندیشه هستند.

8- تعداد پرشماری از مراکز تجاری محلی، منطقه ای و مرکزی که اکثرا با امکانات کامل ساخته شده اند و در اختیار ساکنین قرار گرفته اند. این منطقه از اواخر دهه 40 و قبل از انقلاب اسلامی در ایران جزو اولین مناطقی بود که داشت به مناطق مسکونی حومه تهران تبدیل میشد تا بار جمعیت اضافی پایتخت به این شهر منتقل شود و از همان ابتدا به شکلی ساخته شد که از نظر امکانات رفاهی و اجتماعی چیزی نسبت به مناطق مرکز پایتخت کم نداشته باشد و برای ساکنین مشکلی به وجود نیاید و با وگذاری قطعات زمین به فرهنگیان و کارمندان دولتی در دهه 70 ساخت و ساز و شکل گیری این منطقه با آپارتمان های نوساز به صورت مناسبی پیش رفت و یکی از نقاط قوت منطقه همین ساختار جدید شهری آن است.

شهر اندیشه واقع در غرب استان تهران و جنوب شرق استان البرز جزو مناطق مسکونی حومه پایتخت محسوب میشود که با توجه به نکاتی که برای شما بیان میکنیم نسبت به مرکز شهر تهران کمبودی در آن مشاهده نمیشود. برای اطلاع از قیمت دقیق خرید آپارتمان در تهران و سایر شهرستانها به سایت املاک دلتا مراجعه کنید. هماکنون سوال این است که با وام ۴۸۰ میلیون تومانی در چه مناطقی از تهران میتوان خانه خرید؟

دیدگاهتان را بنویسید