استاندار فارس: ریتم افزایشی قیمت مسکن در فارس کندتر خواهد شد

در صورت وجود چاه آب در زمین یا باغات، مطمئن شوید که دارای پروانه بهره برداری می­باشد و در غیر اینصورت انعقاد قرارداد خرید را موکول به اخذ مجوز از شرکت سهامی آب منطقه ­ای نمایید. و گاهی قیمتهای بسیار فراتر از منطقه میشنویم که یعنی نمیفروشم! به گزارش “ورزش سه”، رضا اسدی در نقل و انتقالات تابستانی با سروصدای زیاد به پرسپولیس پیوست و در حالی که انتظار میرفت جای خالی احمد نوراللهی را پر کند اما پس از پنج بازی از ترکیب اصلی سرخپوشان کنار رفت. 4-هر ملک یک کد پستی ده رقمی منحصر به فرد دارد که در سند درج شده است.

در گذشته برای زمینهای زراعی و زمینهای مسکونی مرجعی که سند صادر کند وجود نداشت بر همین اساس از نسق به عنوان مدرک و سند ملک یاد میشد. در خصوص ادعای مالکیت و داشتن سند قطعی زمین و سابقه مالکیت زمین باید به طور کامل تحقیق کنید، بارها دیده شده که بعد از گذشت سال ها از معامله خرید زمین در شمال شخصی ادعای مالکیت برای آن زمین را داشته و در نهایت توانسته از طریق راه های قانونی زمین خود را پس بگیرد. هولدرهای توکن LEASH قرار است از طریق درگاهی که برای آنها در نظر گرفته شده است، زودتر در جریان خرید زمین ها قرار بگیرند.

همچنین بر اساس مکان زمین ها، قیمت ها میان 0.2 تا 1 اتریوم متفاوت است. بنابر گزارش های کریپتوگلوب، 1000 نهنگ برتر شبکه اتریوم، اخیرا در حال انباشت شیبا اینو بودهاند و اکنون بیش از 2 میلیارد دلار توکن شیبا در اختیار این نهنگ ها است. بر اساس این شبکه، شاهد کاهش هزینه و بهینه سازی تراکنش ها در بازی های شیبا اینو خواهیم بود.

پس از فروش 35000 قطعه اول، مرحله دوم فروش زمین های Shiberse برای عموم در دسترس خواهد بود. لازم به توضیح است که امکان تغییرکاربری این نوع زمین وجود ندارد، به عبارتی نمیتوان برای این زمین جواز ساخت گرفت، آپارتمانی در آن ساخت یا خانهای در زمین مزبور احداث نمود، ضمن این که بالا بردن دیوار چینی در این زمین کاملا ممنوع است. نکته ی دیگری که انسان رو در خرید خانه دو به شک می کند مخصوصا برای افرادی که دنبال سرمایه گذاری هستن این است که با بالا رفتن عمرا خانه قیمت آن کاهش خواهد یافت، و در طولانی مدت سرمایه گذاری بر روی زمین به مراتب بهتر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید